Jak usunąć konto na Facebooku?

Dodał: patricia · Data: 2015-08-14 · Obejrzano: 466 razy
Komputery
Jak usunąć konto na Facebooku?


  1. Zaloguj się na Facebooku, w miarę możliwości usuń wszystkie swoje dane z konta, zdjęcia, zrób unlike dla wszystkich stronek i znajomych ....
  2. Następnie wejdź na specjalną przygotowaną stronę ( link do strony ).
  3. Kiedy pojawi się komunikat "Jeśli uważasz, że nie będziesz więcej korzystał z Facebooka i chcesz usunąć swoje konto, możemy się tym zająć. Pamiętaj jednak, że nie będziesz mógł reaktywować tego konta, ani odzyskać jakiejkolwiek zawartości, którą tam dodałeś. Jeśli chcesz nadal skasować konto, kliknij „Wyślij”.", kliknij w podany klawisz.
  4. Pojawi się prośba o weryfikację hasła.
  5. Na twoje konto emailowe powinna przyjść informacja, że konto zostanie usunięte w ciągu 14 dni.
  6. Pamiętaj, aby nie korzystać z licznych usług Facebooka na różnych stronach, nie loguj się, nie klikaj w klawisze np: Like, Share ....
  7. I to wszystko, po 14 dniach Twoje konto zniknie. Niestety nie wiadomo, czy wszystko (komentarze ...) znikną wraz z tym kontem, o tym wie tylko sam Facebook :) Moim skromnym zdaniem dane, które raz pozostawisz w Fejsie zawsze pozostaną na jakimś backupie i nic na to nie można poradzić.

UWAGA! Do niektórych stron można się zalogować poprzez konto Facebooka, upewnij się, że po skasowaniu konta na Fejsie będziesz miał do nich dostęp.